ART / Lithographs / Giclée 14098032
nr 1409 8032
Anita Paulsson
(f. 1942), Sverige
Anita Paulsson (b. 1942), Sweden. "Fröken". Signed, numbered 8/100, unframed, 37x28 cm,
Gicléetryck, "Fröken". Signerad, numrerad 8/100, oramat löst blad, 37x28 cm
Anita Paulsson, Swedish painter born 1942.
Estimate:
500
Auction date:
Monday August 2 2021
at 19:17:45
- Artist/Designer